Тел.: +38 (0362) 62 20 33
E-mail: info@energoaudit.com.ua
 
 
 
   
 
 
 

Новини компанії


Завершено (отримано позитивний висновок філії ДП «УКРДЕРЖБУДЕКСПЕРТИЗА» по Рівненській області) перший великий «водопостачальний» проект – «Реконструкція системи водопостачання с. Оженин Острозького району Рівненської області. Реконструкція ВНС-ІІ по вул. Заводській. (І-ша черга).

У зв’язку з введенням у дію державного стандарту України ДСТУ Б В.2.6-101:2010 «НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ. Конструкції будівель та споруд. МЕТОД ВИЗНАЧЕННЯ ОПОРУ ТЕПЛОПЕРЕДАЧ ОГОРОДЖУВАЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ» ми оновили приладну базу.

ДП «БТС-Інжиніринг» м. Рівне приймає участь у розробці проекту по переходу потужного промислового котла на використання альтернативного палива.

Від проектування до монтажу (ФОТО). АТ BIOFUTURE м. Шилуте, Литва.

Робочим проектом передбачається реконструкція будівлі цеху ширвжитку по вул. Фабричної, 12 в м. Рівне з пристроєм в частині приміщень технологічної котельні з цілорічним циклом роботи з постачанням на всі види споживання тепла єдиного теплоносія - насиченої пари з тиском 1,0 МПа і температурою 174,5 оС.

При виконанні тепловізорніх обстеження компанія отримали Певний досвід застосування тепловізора для інспекційної перевірки якості будівельно-монтажних робіт. Цей досвід стосується якості монтажу

Котельня обладнана двома котлами "KALVIS-100" для спалювания біопалива.
Котельня капітально відремонтована за кошти районного бюджету при співфінансуванні ПРООН в Україні.

Спільно з електротехнічною лабораторією комунального підприємства «Міські електромережі» м. Кузнецовськ проведена тепловізорна зйомка елементів електричних мереж з метою отримання досвіту з технічного діагностування електричних мереж.

Енергоаудит / енергетичне обстеження


Компанія БТС-ІНЖИНІРИНГ виконує енергетичні обстеження (енергоаудит) підприємств та організацій з метою оцінки ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів та реалізації енергозберігаючих заходів.

 

А також послуги з проектування:

  • сучасних котелень на різних видах палива з повним циклом автоматизації;
  • автоматизованих ЦТУ та ІТП;
  • проектування виробництв, заснованих на технологіях бродіння, з циклом повної переробки продукту;
  • системи автоматики технологічних процесів; автоматизація систем опалення та вентиляції, генерації тепла;
  • системи автоматичного контролю та управління обладнанням, технологічними циклами і, в цілому, підприємствами.

Готові проекти з проектування:


ФОТО 1 | Реконструкція будівлі цеху ширвжитку в м. Рівне

ФОТО 2 | Реконструкція будівлі цеху ширвжитку в м. Рівне

ФОТО 3 | Реконструкція будівлі цеху ширвжитку в м. Рівне


Проведення енергетичного обстеження (енергоаудит)

Енергетичне обстеження (енергоаудит) - обстеження енергетичних об'єктів, з метою виявлення енергетичної ефективності, визначення заходів щодо її підвищення та можливостей їх реалізації. Енергетичне обстеження включає в себе збір документальної інформації, інструментальне обстеження, аналіз інформації і розробку рекомендацій з енергозбереження.

 

Перший етап розробки енергозберігаючого проекту - проведення на об'єкті енергетичного аудиту / енергетичного обстеження.
Енергетичний аудит / енергетичне обстеження дозволяє встановити «діагноз», рекомендувати методи та шляхи покращення стану енергоспоживання.
Маючи власні прилади, як один з дієвих та ефективних методів «діагностики» ми використовуємо тепловізорние обстеження.

 
 
© BTS-Инжиниринг. 2017 All rights reserved.